METALLUKSED

UKSED MIS KAITSEVAD


Teie valik – väärikus, stiil, ohutus ja absoluuutne kindlus iga detaili kvaliteedis.

Metalluste tootmise tehas TOREX asutati 1989. aastal. Oma 25 aastase ajaloo jooksul on TOREX kasvanud kaasaegseks ja suure tootmisvõimsusega ettevõtteks. Veerand sajandi jooksul kogutud kogemus on võimaldanud meil jõuda eeskujulike kvaliteedinäitajateni kaasaegsete standardite tasemel. Tänane Torex – see on innovaatiline ja patenteeritud tehnoloogiaga terasuste tootmise ettevõte.


ULTIMATUM

ULTIMATUM NEXT

SUPER OMEGA – 7, 8, 9

Need on „korteriuksed”, milles on kõik, mida vajab kasutaja: kahe teraslehega vastupidav uksetiib, neljanda turvaklassi lukud, stiilne aktuaalne disain

SUPER OMEGA – 10

Mitmekihiline ukseleht summutab hästi müra ja hoiab Teie kodu soojana. Ületab Standardijärgsed soojusjuhtivuse nõuded pea kolmekordselt! Heliisolatsioon on tavalise klaaspaketiga võrreldes 1,5 korda kõrgem!

SUPER OMEGA 100

PROFESSOR 4+

PROFESSOR 4 UKSED KAITSEVAD KAKS KORDA KINDLAMINI TEID JA TEIE KODU LÕHNADE, TOLMU JA TÕMBETUULTE EEST.

DELTA M

Need uksed ühendavad endas kvaliteedi, vastupidavuse ja säästlikkuse. DELTA M – nende valik, kes soovivad luua kodus hubasuse, kuid seejuures otsivad praktilist lahendust mõistliku hinnaga.

SNEGIR

Uus soojusthoidev uks Snegir on välja töötatud spetsiaalselt eramajade jaoks. Uks talub väga hästi külma ja korrosiooni, ei pleeku, ei paisu niiskuse tõttu. Parim lahendus eramajade puhul.

SNEGIR 20 MP

SNEGIR 45

SNEGIR 60

SNEGIR COTTAGE

SNEGIR 100


Rohkem infot leiate Torexi kodulehet torex.ee või torex.ru !