MEIST

Meie külastajate soovid ja vajadused on meile väga olulised ning suhtume neisse äärmiselt tähelepanelikult. Seetõttu püüame teha ainult parimaid valikuid Teile pakutavas toodangus ning teeme koostööd vaid vääriliste ja kohusetundlike partneritega. 
Ettevõte TOREX, keda meie Eestis ja justnimelt Tartus esindame, on üks parimaid ja hinnatumaid metalluste tootjaid. Selle ettevõtte tooted paistavad muutumatult silma oma kõrge kvaliteediga: maksimaalne töökindlus, soojus-ja heliisolatsioon, aga ka vastupidavus. Nad omavad suurepärast kaitset lõhnade, tolmu ja tõmbetuulte eest. Suure  mudelite valiku juures pakub ettevõtte veel ka personaalset modelleerimist, seda värvipaleti valikute  ja individuaalse elementide komplekteerimise näol.
Meiega teevad koostööd veel ka inimesed, kellel on suur kogemus ehitustöös ja kes omavad rafineeritud maitset ruumide viimistlust ja dekoori puudutavates küsimustes. Neil on mitmete aastate pikkune töökogemus mitte ainult Eestis, vaid ka Saksamaal ja Norras. Võtame vastu individuaalseid tellimusi kupee-kappide, puitmööbli, ažuursete lehtmajade ja terasside valmistamiseks. Tegeleme ka uste ja akende paigaldamise, tehnilise hooldamise ning rikete kõrvaldamisega. 
Eelmainitule lisaks on võimalik meie salongis tutvuda ka mitmete 3D fotograafiagaga tegelevate kunstnike töödega, mis soovi korral võivad saada väärikaks kaunistuseks Teie kodule. 
Meie firma nimi ei ole valitud juhuslikult – tõlgituna inglise keelest tähendab sõna Windfall tuult, mis toob kaasa häid muutusi. Soovime kogu südamest, et oma eluruumide uuendamisega tulevad Teie ellu ka muudki head muutused. Kaasaegses kõnes tähendab see inglise keelne sõna veel ka ootamatut õnne. Loodame väga, et meiega kohtumine võiks ka Teie jaoks olla nagu tõeline Windfall